Αρχική Σελίδα ] [ Προσωπικό ] Γονείς ] Κ.Μ.Σ ] Σημαιοφόροι ] Υπ. τμημάτων ] Διακρίσεις ] Όμιλοι ] Φωτογραφίες ] Προγράμματα ] Αντιπροσωπεύσης ] Εκδηλώσεις ] Eκδήλωση Μνήμης ] Συνδέσεις ] επικοινωνήστε ]

 

         ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ  ΔΙΔΑΚΤΙΚΟΥ   ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ     

 

        ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ  ΚΑΙ  ΒΟΗΘΟΙ  ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

       

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

 

1.

Μαρία Θεοφάνους

Φιλόλογος

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α΄

 

2.

Κωνσταντίνου Ανδρέας

Φιλόλογος

3.

Αντωνίου Ανδρούλα

Φιλόλογος

4.

Ονουφρίου Αθηνά

Αγγλικών

 

ΒΟΗΘΟΙ  ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

 

5.

Αχιλλέως Δημητρίου Χλόη

Φιλόλογος

6.

Μαρκίδου Μαργαρίτα

Βιολογίας

7.

Θεοδώρου Θεόδωρος

Φιλόλογος

8.

Φωτίου Ιωάννης

Χημικός

9.

Αντωνίου Νίκη

Πληροφορικής

 

 

 

 

         ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΤΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

         

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

ΘΕΟΛΟΓΟΙ

1.           

Ζλάτεβ Άγγελ

2.           

Μελή Χρυσόστομος

 

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

3.           

Αναστασίου Αντωνιάδου Ευανθία

4.           

Αντωνιάδου Παττίχη Δέσποινα

5.           

Αντωνίου Ανδρούλα, Β.Δ.Α΄

6.           

Αχιλλέως Δημητρίου Χλόη, Β.Δ.

7.           

Βασιλείου Ανθή

8.           

Θεοδώρου Θεόδωρος, Β.Δ.

9.           

Θεοφάνους Μαρία, Διευθύντρια

10.        

Ιακωβίδου Ιλιάνα

11.        

Κλεάνθους Χριστίνα

12.        

Κωνσταντίνου Ανδρέας, Β.Δ.Α΄

13.        

Μυλωνάς Χριστόδουλος

 

ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΙ

14.        

Σαζεΐδου Μαρία

15.        

Χατζηευθυμίου Αμβρόσιος

 

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

16.        

Ευριπίδου Ευρούλα 

17.        

Παρασκευά Μαρία

18.        

Παστού Μ. Φωτεινή

19.        

Τσιήρτου Ρηγίνα

 

ΦΥΣΙΚΟΙ

20.        

Ασίκης Άγγελος

21.        

Γρίβας Αλέξανδρος

22.        

Νικολάου Νικόλας

 

ΧΗΜΙΚΟΙ

23.        

Σταύρου Θεονίτσα

24.        

Φωτίου Ιωάννης, Β.Δ.

 

ΒΙΟΛΟΓΟΙ

25.        

Μαρκίδου Μαργαρίτα, Β.Δ.

26.        

Νικολαΐδου Νικολέττα

 

ΑΓΓΛΙΚΩΝ

27.        

Αντωνιάδου Δρουσιώτου Ελένη

28.        

Κωνσταντινίδου Κρυσταλλία

29.        

Ονουφρίου Αθηνά, Β.Δ.Α΄

 

ΓΑΛΛΙΚΩΝ

30.        

Εμμανουήλ Μπούλα Σόνια

31.        

Ιωαννίδου Δήμητρα

 

ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ

32.        

Οικονομίδης Γεώργιος

 

ΙΤΑΛΙΚΩΝ

33.        

Μιχαηλίδης Κωνσταντίνος

34.        

Τοπιντζής Μάριος

 

ΙΣΠΑΝΙΚΩΝ

35.        

Γεωργιάδου Σαμπίν

36.        

Δημητρίου Αργυρούλα

37.        

Κάστανου Άρτεμις

 

ΡΩΣΣΙΚΩΝ

38.        

Κώστα Βάσος

39.        

Στεφάνου Καλλιόπη

40.        

Στυλιανού Ιλιάδα

 

ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ

41.        

Αρσαλίδης Παναγιώτης

 

ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ                                       

42.        

Ευριπίδου Αθανασία

43.        

Λαμπριανίδου Ροδούλα

44.        

Οδυσσέως Οδύσσεια   

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

45.        

Αντωνίου Νίκη, Β.Δ.

46.        

Οικονομίδης Γιώργος

47.        

Χατζημιχαήλ Μάρκος

 

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ                       

48.        

Ανδρέου Ζήνωνος Ευανθία

49.        

Αχνιώτης Νικόλαος

50.        

Ιωάννου Γιαννάκης

 

ΤΕΧΝΗΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

51.        

Ελευθερίου Λευτέρης

52.        

Θεοχάρους Γαβριήλ

53.        

Σάββα Στέλιος

 

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ

54.        

Πισιάρα Ελένη

 

ΜΟΥΣΙΚΗΣ               

55.        

Καμένου Αναστασία

 

ΟΙΚΙΑΚΗΣ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ        

56.        

Δημοσθένους Χρυστάλλα

 

ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ             

57.        

Δημητρίου Ανδρέας

58.        

Πούππος Αντώνης

 

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

59.        

Σιοπαχά Κυριακή

 

ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΚΑΙ  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ  ΑΓΩΓΗΣ             

60.        

Καρκαλλή Κυριακή

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1.     

Κυριάκου Ζωή

2    .

Κυριάκου Βικτώρια

3    .

Ανδρέου Άντρη

4.     

Αριστοκλέους Παναγιώτης

 

 

   ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1      

Πάσπατα Άννα

2    .

Ελευθερίου Ολυμπία

3    .

Μάρκου Μαρία

4       Θωμά Άννα

    

Αγγελή Αθηνά

 

 

    ΣΧΟΛΙΑΤΡΙΚΗ  ΥΠΗΡΕΣΙΑ

          

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

Συμεού Μαρία